Teslim ve İade

 • İade etmek istediğiniz ürünler için bizlere ulaşıp kargo kampanya kodu almanız gerekmektedir. Mağazamızdaki bütün ürünler kişiye özel üretilen ürünlerdir. Mesafeli satış sözleşmesi gereği kişiye özel ürünlerde iade edilecek ürünlerin kusurlu olması zorunludur.  Kusurlu olmayan ürünlerde kişiye özel üretim olduğundan dolayı iade kabul edilmez.

  Kusurlu ürünleriniz için iade etmeden önce bizlere whatsapp destek hattımızdan veya info@coutoo.com mail adresinden ulaşarak kargo anlaşma kodu istemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gönderilen iade kabul edilmez.

  Herhangi bir kusuru olan ürünlerde müşteriye teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde iade edildiği takdirde iadesi kabul edilir.

   

   

  Kargo kampanya kodunu aldıktan sonra ürün iadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekir.

  İade kodu ile gönderilmeyen ürün iadelerinin kargo ücreti müşterilerimize aittir.

  Ürünü iade ettikten sonra sizden iade kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, iade kodunuzu lütfen saklayınız.

 • Henüz hazırlık aşamasına alınmayan siparişlerinizi sitemizdeki Sipariş Takip sayfasından iptal edebilirsiniz.

  Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse, ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür. Ürün geri döndükten sonra kontrol edilerek siparişin iadesi yapılır.

 • Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır ve size kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla gönderilir.

  Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza bastirt.com tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

  Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı aktarmanız gerekmektedir.

  Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.

   

 • Sitemizden iade kodu oluşturarak gönderdiğiniz ürünlerin kargo masraflarını ödemezsiniz.

  İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, tüm aksesuarları orijinal kutusu ve fatura/irsaliye birlikte ürün size hangi kargo şirketiyle teslim edildiyse, aynı kargo şirketine iade kodunuzu ileterek ücretsiz gönderebilirsiniz.

 • Bu işlem için bize ulaşın sayfasındaki iletiişim kanallarımızı kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Fatura bilgilerinde, firma ismi ve vergi numarası yer alıyorsa iptal edeceğiniz sipariş için iade faturası kesmeniz gerekir ve bu yasal bir zorunluluktur.

 • İptal edilen siparişler tekrar aktif hale getirilemez. Yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

 • Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı, sahibi olduğunuz kredi kartının bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder.

 • Farklı ürünler farklı bayilerden gönderildiği için aynı kodla birden fazla ürün iade edilemez. Her ürün için ayrı iade kodu almanız gerekmektedir ve ayrı paketlemeniz gerekmektedir.

 • İade kargo kodunuza; çiçeksepeti.com ve mobil uygulamalarında yer alan ”sipariş takibi” sekmesinden iade talebi oluşturulduktan sonra üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mailinden ulaşabilirsiniz.

 • Tek kullanımlık, hijyen içeren (mayo, bikini, iç giyim), kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve kişiye özel ürünler iade alınmaz.

 • İade süresi dolduktan sonra, satın aldığınız ürünler iade edilemez.