8 Ekim 2021

  • eşya
  • Ürün:% s

Dünyanın önde gelen talep üzerine baskı platformuna katılmak ister misiniz?

Şimdi üye Ol

  • Alman

Eğer düşünüyorsanız özel mal güçlük değil, tekrar düşünün. İle talep üzerine baskı , sipariş yerine getirilmesi etrafında emir ve lojistik baş ağrısı, ihtiyacınız olmayabilir alış stokunun para harcıyorsun tüm serbest zaman baskı harcama ve paketleme ile ilgili tüm unutabiliriz.

Tedarik zincirinizi basitleştirmenize ve karınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlandı, ücretsiz bir Prodigi hesabına kaydolun ve denenmiş ve test edilmiş üretim ortaklarından oluşan uluslararası ağımıza anında bağlanarak sınırsız talep üzerine baskı ürünleri envanterine erişin .

Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünlere tasarımınızı eklemek, görselleri online mağazanıza yüklemek ve pazarlamak. Gerisini biz halledeceğiz – siparişlerinizi toplama ve yazdırmadan paketlemeye ve göndermeye kadar. En iyi kısım? Prodigi’nin kullanımı %100 ücretsizdir.

Bu blog gönderisinde, çevrimiçi mağazanızda satabileceğiniz en iyi 10 özel ürün ürününde size yol göstereceğiz.

Telefon kılıfları

Telefon kılıfları

Bizim gibi, haftalık ekran süresi raporlarınızda kabul etmek isteyeceğinizden daha fazla saat harcıyorsanız, endişelenmeyin. Telefonunuza bağımlı olan tek kişi siz değilsiniz. Bugün dünya çapında 6,378 milyar akıllı telefon kullanıcısı olduğu tahmin ediliyor ve bu da dünya nüfusunun %80,76’sına tekabül ediyor. Dahası, küresel cep telefonu koruyucu kılıf pazar büyüklüğü 2020’de 21.61 milyar dolar olarak belirlendi ve 2028 yılına kadar 35.81 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bununla nereye gittiğimizi görüyorsunuz…

Telefonlar ucuza gelmiyor ve ek akıllı telefon korumasına yatırım yapmak çoğu insan için hiç de kolay değil. Bunu kişiselleştirilmiş telefon kılıfları için en son trendle eşleştirin ve kendinize son derece satılabilir bir talep üzerine baskı ürünü elde edin.

tişörtler

tişörtler

Mütevazı tişörtten bahsetmeden özel ürünler hakkında bir blog yazısı yazamadık. Özel ürünlerin OG’si, talep üzerine baskılı tişörtler her zamankinden daha karlı. Değerinde 2020 yılında $ 3640000000 , küresel özel tişört baskı pazar büyüklüğü 2021 den 2028 için% 9.7 ile büyümesi bekleniyor.

Her gün milyonlarca kişinin giydiği bir gardırop elyafı olan özel baskılı tişörtler , tasarımlarını ortaya çıkarmak isteyen yaratıcılar için mükemmeldir – grafik baskılar, sloganlar, grup logoları, sanat eserleri ve daha fazlasını konuşuyoruz. Ve klavye çalan bir kediye sahip bir tişörtün ticari başarı elde edebildiği bir dünyada, bu gerçekten her şey olabilir.

Yoga matları

Yoga matları

Tamam, muhtemelen özel ürünler söz konusu olduğunda aklınıza gelen ilk ürün değil, ama bizi bir dinleyin. İsteğe bağlı baskılı yoga matları , spor etiketlerinin yanı sıra sağlık ve zindelik konusunda etkileyici kişiler için ideal ürünlerdir. Takipçileriniz bir yoga sınıfında veya spor salonunda matlarını her açtıklarında markanızın elçisi olarak hareket edeceğinden, adınızı orada duyurmak için harikalar.

Aslında, Birleşik Krallık’ta 4,5 milyon yetişkinle birlikte ABD’de yaklaşık 45 milyon yetişkin bir spor salonu üyeliğine sahipken , özel spor salonu ekipmanına yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olmamıştı . Yoga matları sadece başlangıç…

kupalar

baskılı kupalar

Akıllı telefonlarımızdan ve spor salonu üyeliklerimizden daha çok sevdiğimiz bir şey varsa o da çay veya kahvedir. Yalnızca İngiltere’de her gün yaklaşık 100 milyon fincan çay ve 95 milyon fincan kahve içiyoruz . Sadece düşünürken kafein sinirlerimiz var.

Buna ek olarak, yaklaşık %60’ımızın bir bardağa duygusal bir bağlılığı var . Yani evet. Kupalarımız bizim için çok önemli. Ancak herkesin herkesle aynı kupaya sahip olduğu günler geride kaldı (ve evet, bu Sports Direct kupasından bahsediyoruz ), çünkü zaman değişiyor ve her şey kişiselleştirme ile ilgili. Sonuçta, her gün o kadar çok çay ve kahve içiyorsak , aslında bizim için bir anlam ifade eden özel baskılı bir kupadan içebiliriz , değil mi?

çıkartmalar

Özel çıkartmalar

İster inanın ister inanmayın, özel çıkartmalar talep üzerine baskı dünyasında asla popüler değildir. Küresel kalıp kesim çıkartma pazarı, 2020’de 179,7 milyon dolar değerindeydi ve yakın zamanda herhangi bir küçülme belirtisi göstermiyor.

Bizim kişiselleştirilmiş çıkartmalar etiketleme, hediye ve düğün ve doğum günü gibi özel günler kişiselleştirmek için scrapbooking, uzun ömürlü sopa ve optimum baskı kalitesini sağlamak için prim vinil yapılır ve mağazacılık her şey için kullanılabilir – onlara satmak için mükemmel bir ürün yapmak herhangi bir özel mal mağazası.

Güzel sanatlar baskıları

Baskılar ve posterler

İnternet, iç tasarım takıntımızı körüklemek de dahil olmak üzere (size bakıyoruz, Pinterest) hayatımızda birden fazla şekilde devrim yarattı. Güzel sanatlar baskıları satın almanın yerel sanat galerinize bir gezi yapmayı gerektirdiği bir zaman vardı , ama artık değil.

Talep üzerine baskı endüstrisi sayesinde, dünyanın her yerinden sanatçılar ve tasarımcılarla bağlantı kurmak ve onların baskılarını satın almak artık hiç olmadığı kadar kolay. Bireysel zevklerimizi sergileyen benzersiz sanat eserlerini öne çıkarmanın yanı sıra, şaşırtıcı tasarımlarını ve sloganlarını sergileyen baskılar satmak isteyen daha az tanınan sanatçılar ve kişilikler için de gerçek bir altın madeni.

Bir dizi uzman güzel sanatlar baskı kağıtları sunuyoruz ve güzel sanatlar yazıcısı olarak tanınırız, bu nedenle emin ellerde olduğunuza güvenebilirsiniz.

kanvas baskılar

kanvas baskılar

Gerçek sanatçılar tarafından yapılmış orijinal yağlıboya veya akrilik tabloların görünümünü kopyalamak için tasarlanan kanvas baskılar , birinci sınıf bir görünüme ve hisse sahiptir. Geleneksel çerçevelemeden genellikle önemli ölçüde daha ucuz olduklarından, talep üzerine baskı satıcıları için de idealdirler.

Tuvalin kendisi süper hafiftir ve nakliye maliyetlerini düşürmeye yardımcı olurken, camın olmaması nakliye sırasında daha az kırılma riski anlamına gelir – kazan, kazan.

Bez çantalar

Bez çantalar

Ne ürünlerini satabilir eğer ve gezegeni kurtarmak? Cidden, dünyanın her yıl 500 milyardan fazla plastik poşet kullandığını biliyor muydunuz ? Bu, gezegendeki her insan için 150 plastik poşet. Yani elimizde gerçek bir plastik sorunu var.

Kanvas taşıma çantasına girin. Bu küçük süper starlar sadece moda dünyasında bir an yaşamakla kalmıyor (hala), aynı zamanda %100 yeniden kullanılabilirler ve çoğu zaman geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılıyorlar. Bu özel çevre dostu bez çantalar , takipçilerinizin Toprak Ana için ellerinden geleni yaparken desteklerini göstermeleri için harika bir yoldur.

Yüz maskeleri

Yüz maskeleri

Hiç kimsenin görmediği aksesuar olan yüz maskeleri, 2020’de COVID-19 pandemisinin ortaya çıkmasından bu yana dünyanın her yerindeki insanlar için “yeni normal” haline geldi. Ve dünya genelinde farklı yüz maskesi takma yönergelerine rağmen, çoğu kişi bunu yapıyor. zorunlu olmasa bile bazı yerlerde maske takmayı tercih ediyor.

Yalnızca İngiltere’de, yeniden kullanılabilir yüz kaplamaları, tercih edilen en popüler koruyucu kaplamadır ve yıkanabilir bir yüz maskesi kullanarak bir tür koruyucu kaplama giymeyi tercih eden her on kişiden yedisi vardır . Hepimizin takmaya başladığı cerrahi, tek kullanımlık yüz maskelerinden artık yeni bir kendini ifade etme biçimi olarak hizmet eden özel yüz maskeleri lehine geçtik . Ayrıca, hala nispeten kullanılmayan bir pazar.

Köpek bandanaları

Kişiye özel köpek bandanaları

Muhtemelen en sevdiğimiz talep üzerine baskı ürünümüzü sona saklayarak, köpek bandanaları, özel ürününüzü oraya çıkarmanın en tatlı yolu olabilir. Bir evcil hayvan sahibiyseniz veya bir hayvanseverseniz, kişiselleştirilmiş evcil hayvan aksesuarları satmanın ne kadar potansiyel olduğunu muhtemelen bilirsiniz.

Araştırmalar, Birleşik Krallık’taki yetişkinlerin %26’sının tahmini nüfusu 9.6 milyon olan bir köpeğe sahipken, Amerikalıların %44’ünün bir köpeğe sahip olduğunu gösteriyor . Bu bir sürü iyi kız ve erkek.

Bizim özel köpek bandanalar tüm köpek ırkları uygun, küçük orta ve büyük boyutlarda gelir. Ayrıca ayarlanabilir boyun atkısı bağlarına sahiptirler ve hava koşullarına dayanıklı, leke tutmaz ve temizlenmesi kolaydır. Sevilmeyecek ne var?


Aave bu, en iyi 10 özel ürün ürünümüzün bir özeti! Özel ürünlerinizi çevrimiçi satmanın daha da fazla yolu için kırtasiye malzemeleri , çocuk giyim ve fotoğraf kitapları dahil olmak üzere talep üzerine baskı ürünlerimizin geri kalanına göz atın .

Leave your comment